O mnie

Jestem dyplomowanym psychologiem i psychoterapeutą, certyfikowanym coachem ICC.

Swoją  wiedzę poszerzałam na stypendium Rządu Francuskiego (Bursiers du Gouvernement Francais) na Universite de Nancy II w Lotaryngii w Katedrze Psychologii Interkulturowej (1997-98) oraz na 4,5-letnim Podyplomowym Kursie Psychoterapii, atestowanym przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, prowadzonym we współpracy z Katedrą Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyłam 2,5 letnie szkolenie I stopnia  w Polskim Instytucie Psychodramy w Krakowie. Posiadam certyfikat z zakresu pomocy psychologicznej i interwencji kryzysowej dla osób pokrzywdzonych przestępstwem oraz certyfikat PARPA do pracy w grupach roboczych i zespołach interdyscyplinarnych dla osób doznających przemocy / sprawców przemocy. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

AKTUALNE OBSZARY AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ:

  • Od 1999 roku jestem szczególnie związana z branżą szkoleniową jako wykładowca i coach z zakresu komunikacji, obrony przed manipulacją i mobbingiem, doskonalenia umiejętności menadżerskich, psychologii sprzedaży i motywacji.
  • Prowadzę prywatną praktykę psychoterapeutyczną. Stale superwizuję swoją pracę w ramach superwizji grupowej i indywidualnej.
  • Współpracuję z paraolimpijczykami i trenerami kadry narodowej (m.in. przygotowanie mentalne sportowców Kadry Narodowej LA do Mistrzostw Świata w Katarze – Doha 2015).
  • Prowadzę  zajęcia grupowe i spotkania indywidualne z klientami w ramach life i business coachingu.